BAKICI

Kurumsal firmamız uzun senelerdir bu sektörde bulunmaktadır. Her geçen gün bakıcı sektöründe daha da büyüyen firmamız profesyonel hizmeti kendine sorumluluk ile hareket etmektedir. Sizlere yönlendirecek olduğumuz tüm personeller eğitimli ve tecrübelidir.

Lavin Danışmanlık firmamızdan bakıcı desteği istediğiniz taktirde sizlere 3 adet resimli ve referanslı olacak şekilde kişi bilgisi göndermekteyiz. Bu kişilerin daha ayrıntılı bilgilerini telefon aracılığı ile bizlerden öğrenebilirsiniz.

Profiller arasından seçeceğiniz kişiyi istediğiniz gün ve saatte adresinizde olacak şekilde gönderim sağlamaktayız. Her hangi bir sebepten beğenmediğiniz durumlarda anında bakıcı değişimini firmamız gerçekleştirmektedir.

Firmamızdan yönlendirmiş olduğumuz personelleri asla tecrübesiz ve eğitimsiz değildir. Bizler bakıcı hizmeti için yönlendirdiğimiz personellerin ehliyet sahibi olmasına ve iyi bir hizmet anlayışı olmasına dikkat ediyoruz. İstanbul bakıcı hizmeti veren bir çok firma yada kişi tamamiyle ehliyet sahibi olmayan kişiler ile çalışmaktadır. Bu çalışmalar sonucunda istenmeyen sonuçlar alındığını hem basından hem de sosyal medya aracılığı ile görmekteyiz.

Hemen Bakıcı Desteği Alın...

Profesyonel ve işinde uzman bakıcı hizmeti almak istiyorsanız hemen irtibata geçebilirsiniz.