Personel seçiminde aranılan tüm kriterleri göz önünde bulundurularak bu konuda deneyimli olan elemanları talep eden kişiler ile görüştürerek en uygun elemanın seçiminde danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Ev işlerinde size yardımcı olarak ihtiyaçlarınıza tam cevap vermek üzere bilgilendirilmiş, güvenilir, referans verebilecek, işlerinde tecrübeli eleman hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

Yardımcının Görevleri

Günlük ev işlerinin tamamını yerine getirmek. (Yemek, ütü, temizlik, çamaşır, bulaşık)

Çalışma Şekli

Yatılı tam zamanlı çalışanlar, haftada bir gün (24 saat) izin kullanırlar. İzin günü aile ile yapılan anlaşmaya göre belirlenir.
Gündüz çalışanlar, hafta içi veya talebiniz doğrultusunda hafta sonu cumartesi dahil çalışırlar. Pazar günü izin kullanırlar.
Part-time çalışanlar, haftanın belli gün ve ya saatlerinde talebinize göre hizmet verirler.

Çiftliklere ve Villalara Yardımcı Aile Hizmetleri

Villa veya çiftliğin özellikleri, iş beklentileri ve aranılan nitelikler göz önünde bulundurularak gelen talep doğrultusunda yatılı veya gündüz olmak üzere aile hizmeti sağlanır.

Evinizin ya da Villanızın işlerinde en iyi şekilde size yardımcı olacak tecrübeli ve güvenilir eşler seçilerek gerektiğinde referans verebilirler..

Yardımcı Ailenin Görev Tanımı

Günlük ev işlerinin (Yemek-temizlik-ütü-çamaşır vs.) yapılması,
Bahçe ve dış mekân bakımının yapılması,
Alış veriş işlerinin yapılması,

Çalışma Şekli

Yatılı tam zamanlı çalışanlar haftada bir gün (24 saat) izin kullanırlar. İzin günü aile ile yapılan anlaşmaya göre belirlenir.
Gündüzlü günde 8 veya 9 saat çalışırlar – Cumartesi veya Pazar izin kullanırlar.